Přeskočit na obsah

Flowservice s.r.o.

O nás

Kdo jsme

Požadavky našich klientů řešíme flexibilně a profesionálně

Společnost Flowservice s.r.o. je předním dodavatelem technologických zařízení pro potravinářský, farmaceutický, kosmetický a chemický průmysl na českém trhu. Jedná se o průmyslová čerpadla, míchadla, armatury, mixéry, statické mísiče, průtržné membrány a autonomní průmyslové systémy. Dále provádíme kompletní realizace průmyslových technologií, jako jsou např. filtrační a dávkovací systémy, vysokotlaké stanice, systémy pro směšování kapalin a stáčení chemikálií z cisteren do zásobníků. Provádíme rekonstrukce a opravy starých zařízení a samozřejmě také záruční a pozáruční servis.

Zastupujeme světoznámé a renomované výrobce technologických zařízení, takže kromě našich znalostí a zkušeností se můžeme opírat i o široké zázemí našich dodavatelů. Podrobný popis jednotlivých služeb a produktů je uveden v kategorii Produkty.

Jak to děláme

Zařízení nabízíme na základě našich četných zkušeností v oboru.

Jednotlivé poptávky řešíme s individuálním přístupem, v rámci kterého se snažíme optimalizovat poměr pořizovacích a provozních nákladů pro investora. Jednotlivé prvky technologických zařízení, jako jsou čerpadla, míchadla, převodovky, elektromotory, průtokoměry, senzory, atd., pořizujeme u našich osvědčených dodavatelů a dle potřeby je ještě upravujeme pro konkrétní provozní podmínky s garancí funkčnosti a záruky. Všechna zařízení, která jsou montována v naší výrobě jsou zde také testována a následně předávána závěrečné výstupní kontrole. Tímto dosahujeme vysoké kvality a flexibility ve schopnosti vyhovět specifickým požadavkům našich klientů na technické provedení zakázky i termín dodání.

Na většinu našich produktů poskytujeme dvouletou záruku. Kromě sofistikovaných čerpacích technologií a autonomních průmyslových systémů vyrobených zákazníkovi dle jeho zadání dodáváme i řadu cenově výhodných originálních produktů pro použití v náročných provozních podmínkách.

22.11.2004
Založení společnosti
1.1.2013
Změna sídla společnosti
1.7.2021
zastoupení společnosti Inoxpa S.A,U.
1.8.2021
zastoupení společnosti Casals Cardona Industrial S.A.

Náš tým

Naše filosofie ve vztahu k našim klientům a zaměstnancům

Naše společnost je založena na bázi dobrých mezilidských vztahů, přátelského a kreativního pracovního prostředí, serióznosti, odbornosti a vstřícnosti každého našeho zaměstnance. Vymezení povinností a kompetencí jednotlivých pracovních míst je stanoveno provozním řádem společnosti.

Naší nejcennější devizou je spokojený zákazník, který se k nám stále znovu vrací. Z tohoto důvodu poskytujeme našim zákazníkům zboží a služby, jež si zaslouží jejich dlouhodobou spokojenost a důvěru, které si velice ceníme a která pro nás znamená závazek do budoucnosti. Chceme se stát odborným partnerem našich klientů pro dosahování jejich cílů. Neustále zavádíme inovace a přizpůsobujeme se novým trendům. I nejmenší zakázka je pro nás zajímavá, protože nám poskytuje dobré reference a v budoucnosti může otevřít cestu k větším projektům.